На столичні маршрути вийшов новий сучасний низькопідлоговий пасажирський транспорт: 8 тролейбусів, придбаних згідно з договором між КП «Київпастранс» і ТОВ «Політехносервіс», і 5 автобусів (остання партія з 85), закуплених у межах фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком за проєктом «Міський громадський транспорт України». Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.
«Сьогодні на міські маршрути вийшли нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси. Київ отримав першу партію - 8 тролейбусів, придбаних згідно з договором між КП «Київпастранс» і ТОВ «Політехносервіс». Загалом місто отримає 16 таких тролейбусів. Ще 8 очікуємо до кінця липня. Вийшли на маршрути і ще 5 сучасних турецьких автобусів - це вже остання партія з 85. Їх закупили у межах фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком за проєктом «Міський громадський транспорт України». Кредитна позика ЄІБ - 18,5 млн євро», - написав Віталій Кличко.
Довжина тролейбусів та автобусів - 12 м. Транспорт обладнаний пандусом для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. У салонах - інформаційне табло, система кондиціонування та опалення, камери відеоспостереження, система озвучення зупинок, енергоощадне LED-освітлення і тоноване скло.
«Місто продовжує оновлювати громадський транспорт, підвищувати його доступність. Столиця дбає про комфорт і безпеку киян та гостей міста», - наголосив Віталій Кличко.