Мережа Tesla Supercharger надійніша за конкурентів

Мережа Supercharger компанії Tesla значно надійніша, ніж у її конкурентів на сучасному ринку. Про це свідчать дані нещодавнього аналітичного звіту E-Vision Intelligence Report компанії J.D. Power.

Протягом першого кварталу 2023 року близько 21,6% водіїв електромобілів, які відвідали громадські зарядні станції, що не належать Tesla, виявили, що не змогли зарядити свої електромобілі. Для порівняння, лише 3,9% водіїв Tesla, які користуються мережею Tesla Supercharger, повідомили про подібні проблеми.

«Коли справа доходить до надійності, жоден інший постачальник навіть близько не стоїть до Tesla», - зазначається у звіті J.D. Power.

У дослідженні J.D. Power зазначається, що власники автомобілів Tesla повідомили про найвищу задоволеність громадськими зарядками. За 1000-бальною шкалою Tesla набрала 734 бали, тоді як середній показник для всіх інших виробників склав 558 балів. Мережа Supercharger компанії Tesla, що налічує 19 500 зарядних пристроїв, є найбільшою мережею зарядки електромобілів у США, оскільки мережі, що використовують комбіновану систему зарядки, налічують близько 11 500 швидких зарядних пристроїв.

«Tesla просто має найбільшу і найнадійнішу мережу швидкої зарядки», - йдеться у звіті J.D. Power.

Як зазначається у звіті Automotive News, стандарт NACS від Tesla набирає таких темпів розвитку, що, швидше за все, стане галузевим стандартом у Північній Америці. Ford, General Motors, Rivian і Volvo досягли домовленостей про впровадження Північноамериканського стандарту зарядки Tesla на своїх електромобілях протягом наступних кількох років. Stellantis і Hyundai розглядають можливість укладення подібних угод.

SAE International також оголосила, що підтримуватиме стандартизацію NACS від Tesla шляхом розробки стандартів виробництва, продуктивності та надійності системи. Очікується, що ця ініціатива буде реалізована в короткі терміни.

J.D. Power, зі свого боку, зазначила, що мережа Supercharger виграє від того, що є більш високо інтегрованою, ніж її конкуренти. Елізабет Креар, віце-президент J.D. Power з питань електромобілів, розповіла про цю перевагу.

«Це дозволяє Tesla контролювати і тестувати сумісність між апаратним і програмним забезпеченням транспортного засобу та апаратним і програмним забезпеченням Supercharger», - сказала вона.

Не секрет, що мережа зарядних станцій Supercharger є однією з набільших переваг володіння електромобілями Tesla. Якби цей позитивний досвід можна було б скопіювати завдяки впровадженню NACS, то автовиробники, які не належать до Tesla, могли б запропонувати своїм клієнтам кращі умови заряджання для електромобілів.

«Відсутність громадської зарядної інфраструктури була головною споживчою перешкодою для переходу на електромобілі протягом останніх 12 місяців, за якою йдуть такі проблеми, як обмежений запас ходу, час, необхідний для зарядки, і неможливість заряджатися вдома або на роботі. Якщо досвід користування електромобілями Tesla може бути скопійований для власників електромобілів конкуруючих брендів, то впровадження NACS іншими виробниками може покращити якість та надійність заряджання в цілому», - зазначив Креар.

Источник: TESLARATI
02.07.2023
#tesla#електромобілі